Освітній серіал «Почати бізнес. Креативна індустрія» має на меті допомогти потенційним та діючим підприємцям заснувати та успішно розвивати власну справу у креативній сфері.
Детальніше про курс
Як розпочати бізнес у сфері онлайн-освіти без інвестицій. Чому варто приділяти достатньо уваги тестуванню та гіпотезам. Як не переборщити з рекламою. Навіщо робити відбір клієнтів та як працювати з негативними відгуками. Досвід освітньої платформи «Projector».
Projector — це освітня платформа, що допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні і точкові навики в дизайні інтерфейсів, графічному дизайні, розробці, фронт-енд, проджект-менеджменті, інтернет-маркетингу, англійській мові тощо.
Для чого це вам?
Довідково:
Цей серіал розроблений в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі й Японії. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Про що цей урок
Як перетворити те, що ти вмієш найкраще, у бізнес. Чому варто складати бізнес-план, але не завжди варто його дотримуватися. Що впливає на вибір команди: менеджерського колективу та лекторів. Як шукати студентів
Умови ведення бізнесу під час війни кардинально змінилися. Завдяки ініціативі підприємці, комунікаційники та піарники зможуть краще адаптуватися до нових реалій, розібратися в основах брендингу, зрозуміти свою цільову аудиторію та як диференціюватися на ринку.
Розробник курсу : Національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, практична школа комунікацій Bazilik.
Для кого : власників бізнесу, менеджерів з просування та комунікації
Молодіжний акселератор Step In Export — інтенсивна програма для молодих фахівців, студентів, недавніх випускників, яка допоможе розвинути ключові навички, здобути знання та набути практичного досвіду у сфері експорту. Навчання проходитиме з 13 травня до 18 серпня 2025 року.
Для кого : молодих фахівців, студентів, недавніх випускників
Практична освітня програма націлена на розвиток компетенцій фахівців та підприємств для участі в міжнародних проєктах із відбудови України.
Для кого : фахівців і підприємців, які планують долучитися до міжнародних проєктів із відбудови України у сферах будівництва, архітектури та інжинірингу
Безоплатний вебінарний проєкт «Секрети розвитку digital community» допоможе підприємцям навчитися привертати увагу до свого бренду, збільшувати продажі за допомогою Telegram та медійної реклами, а також налаштовувати ефективну роботу з інфлюенсерами.
Розробник курсу : Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес та ком’юніті-агенція OMG Agency.
Для кого : власників бізнесу або тих, хто має стартап
«Мрій та Досягай» — це освітня програма, що спрямована надати постраждалим від війни українським жінкам необхідні підприємницькі та цифрові навички для покращення умов їхнього життя, посилення економічної інтеграції та фінансової безпеки.
Розробник курсу : Освітня програма «Мрій та Досягай» реалізується громадською організацією Impact Force у партнерстві з ООН Жінки, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес та за фінансової підтримки урядів Ісландії та Франції.
Для кого : жінок, які хочуть створити, розвинути або перевести свій бізнес в онлайн